Dentálny hygienik / hygienička

City Clinic s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Od 1 300 EUR/mesiacVýška finálnej mzdy sa odvíja od dohodnutej formy úväzku, individuálnych skúseností kandidáta a vzájomnej dohody. K základnej mzde prislúcha mesačný bonus podľa obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme špičková súkromná zubná klinika a hľadáme dôležitú posilu pre náš tím. S tvojou pomocou bude naša klinika fungovať ešte lepšie! :)

Tentokrát hľadáme kolegu, ktorého cieľom bude vyčarovať perfektné úsmevy našim pacientom. Chceš byť súčasťou modernej, rýchlo-rastúcej zubnej kliniky, kde sa budeš cítiť naplnený a ocenený? Tak nám pošli CV a ukáž, čo vieš.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • diagnostika aktuálneho stavu ústnej dutiny
  • odstránenie zubného povlaku, zubného kameňa, leštenie povrchu zubov a airflow
  • ​bielenie zubov
  • edukovanie pacientov o starostlivosti o ústnu dutinu a zuby s cieľom pomôcť predchádzať ochoreniu ďasien
  • ďalšie súvisiace práce s výkonom tejto pozície

​- korektný prístup zamestnávateľa, moderné technologické vybavenie a príjemné pracovné prostredie

​- práca v multi-kultúrnom kolektíve s možnosťou využívania cudzieho jazyka

​- možnosti vzdelávať sa, školenia, tímbuildingy

​- zamestnanecké zľavy na zubné ošetrenie pre seba a rodinných príslušníkov

​- príplatky + príspevok na stravovanie

​- pracovné oblečenie k dispozícii​

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dentálna hygiena

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, ochota sa zlepšovať, flexibilita, tímovosť, jazykové znalosti sú výhodou

City Dental Clinic je špičková súkromná zubná klinika v centre Bratislavy. Poskytujeme komplexné stomatologické vyšetrenia a starostlivosť pre deti aj dospelých v komfortne a moderne vybavených ambulanciách. City Dental Clinic sme otvorili v máji 2017, no vďaka tímu odborníkov sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno a etablovali sa ako jedna z top zubných ordinácií na Slovensku.

Zubné lekárstvo neustále napreduje a my udržujeme krok s najnovšími inováciami s cieľom dosiahnúť najlepšiu možnú úroveň zubnej starostlivosti pre našich pacientov a vybudovať silný a kvalifikovaný tím odborníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4367377  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac