Kuchár/-ka v Clarion Congress Hotel Bratislava ****

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Žabotova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.+ zákonné príplatky za soboty, nedele, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Milý gastro nadšenec! :)

​Rozširujeme náš tím v hoteli Clarion a radi by sme k sebe prijali niekoho, kto sa nebojí výziev, rád sa naučí niečo nové a je zapálený pre varenie.

​V hotelovej reštaurícii "Signature Restaurant, Bar & Lounge", ponúkame hosťom raňajky formou bufetu, elegantné business lunch a sezónne a´la carte menu s dôrazom na využitie regionálnych surovín. Náš F&B tím spája talenty a zanietencov v odbore a je vedený skúsenými hoteliérmi a gastro špecialistami.

​Tvojou úlohou bude:
​* preberanie a spracovanie surovín na prípravu jedál
​* príprava jedál studenej a teplej kuchyne, príprava a´la carte menu a bufetu v súlade so štandardmi a konceptom reštaurácie Signature.
​* budeš sa podielať na tvorbe jedálneho lístka

​Ak máš chuť pripojiť sa ku skupine profesionálov s veľkým srdcom, budeme radi, ak nám dáš o sebe vedieť ;)
​Svoj životopis prosím pošli na email:[email protected]
​Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.​

  • U nás máte zabezpečenú stravu priamo v hoteli.
  • Každý deň pripravené nápoje v našej kantíne.
  • Chodíme na pravidelné teambuildingy.
  • Záver roka oslavujeme vianočným večierkom.
  • Dovolenky za výhodnejšie ceny v rámci hotelovej siete CPI Hotels.
  • Zamestnanecké ceny v rámci hotelovej siete po celom svete.
  • Pobyt na 2 noci zdarma v niektorom z našich hotelov.
  • Máme k dispozícii bezplatné parkovisko v blízkosti hotela.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Obulana
Tel.: +421917880034
E-mail: poslať životopis
ID: 4818424  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.