IT Biznis Analysta

CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.

Twin City C, Mlynské nivy, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 200 EUR/mesiaczákladná ponúkaná mzda začína od 2200€ brutto. Výška mzdy môže byť výrazne vyššia v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho CRIF tímu, ktorý poskytuje inovatívne riešenia pre banky, finančné a nefinančné inštitúcie. Hľadáme nadšeného Business Analystu, ktorý vie skombinovať vášeň pre IT so schopnosťou efektívne komunikovať a riešiť problémy. Nižšie sa dozviete, čo Vás bude u nás v CRIFe čakať:

* Podpora predpredajných aktivít a poradenstvo
* Zhromažďovanie obchodných požiadaviek a ich dokumentovanie
* Sledovanie implementácie požiadaviek a testovanie dodaných riešení
* Riadenie vzťahov s internými a externými hráčmi s cieľom dosiahnuť efektívne riešenia pre klientov
* Aktívne hľadanie spôsobov zlepšenia produktov a služieb s cieľom poskytnúť zákazníkom to najlepšie

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku a radi sa s Vami skontaktujeme.

* 5 dní dovolenky naviac
* Zvýhodnené preplácanie PN a OČR – 10 dní do roka
* Príspevok na 3.pilier DDS
* Úrazové poistenie, životné poistenie
* Príspevok na gastrolístky nad rámec povinného príspevku zamestnávateľa
* Zľava na firemné produkty (1x ročne kompletný výpis z úverového registra zdarma)
* Jednorázový príspevok do mzdy na zdrav. starostlivosť

Vážime si Váš záujem o našu pozíciu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre túto pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SQL - Mierne pokročilý
Jira - Mierne pokročilý
Analytické myslenie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Minimálne bakalárske vzdelanie v odbore ekonómia, IT alebo matematika
* 2 roky praxe v oblasti Business Analysis/IT Analysis/IT Product Specialist alebo skúsenosti ako Software Developer alebo QA Analyst/Tester
* Technická znalosť architektúry IT informačných systémov výhodou
* Dobré vyjednávacie a komunikačné schopnosti
* Profesionál v analytickom myslení a orientácii na zákazníka
* Vyžaduje sa komunikatívna úroveň anglického aj slovenského jazyka
* Pozícia vyžaduje cestovanie (max 1krát za kvartál)

We are an international company that manages the Banking and Non-banking Credit Bureaus, provides a complete range of solutions for business & consumer information as well as credit & marketing management.
Our mother company is CRIF S.p.A. with the headquarters in Italy that has been successful in the financial industry for over 20 years.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ester Jadroň Bobulová
Tel.: +421911369084
E-mail: poslať životopis
ID: 4818428  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac