Tvorca/ správca obsahu na sociálnych sietiach

DREVOINDUSTRIA SMOLENICE, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacmzda je variabilná a jej výška závislá od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​V našom tíme potrebujeme motivovanú osobu, ktorá má skúsenosti v správe a rozvoji sociálnych sietí, je kreatívna, má dobré nápady a komunikačné schopnosti.​

Čo bude tvojou prácou:

  • Správa a rozvoj sociálnych sietí (Facebook, Instagram, TikTok, Google Moja firma a LinkedIn)
  • Tvorba obsahu na sociálne siete – grafika, fotky, videá, copywriting
  • Práca v grafickom programe (Photoshop, Canva...)
  • Komunikácia so zákazníkmi na sociálnych sieťach
  • Navrhovanie a plánovanie komunikačných kampaní
  • Monitorovanie a vyhodnocovanie úspešnosti marketingových kampaní a ich optimalizácia na základe spolupráce s agentúrou, ktorá nám realizuje platené kampane
  • Tvorba firemného newsletteru
  • Sledovanie nových trendov a príležitosti v platených kampaniach
  • Monitorovanie konkurencie

Čo od teba očakávame:

  • Skúsenosti s copywritingom a online marketingom
  • Kreatívnu a samostatnú osobnosť
  • Precíznosť a dôslednosť - detailistu
  • Schopnosť vyhodnocovať a určovať priority
  • Vysokú mieru samostatnosti
  • Komunikatívnosť
  • Znalosť Photoshopu, prípadne iného grafického programu
  • Ostatné ťa naučíme

  • Získate skúsenosti v oblasti sociálnych sietí a digitálneho marketingu
  • Budete mať možnosť pracovať s tímom skúsených odborníkov
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť home office
  • Príležitosť na kreativitu a sebarealizáciu

Informácie o výberovom konaní

Osobný pohovor v našej kancelárii v Pezinku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

rozhodujúce sú skúsenosti, nie škola

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

2

​Hľadáme predovšetkým motivovanú osobu s nápadmi a kreatívnym duchom. Samostatnú, schopnú byť sám sebe "šéfom". ​

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Pezinku.
Obchod, výroba, stavebníctvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4830435  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac