Logo JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Predpeňovač

JASPLASTIK-SK spol. s r.o.

Miesto práce
Matúškovo
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+variabilná zložka mzdy 0-20%/0-220,-Eur/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Predpeňovač:

  • Obsluhovať a nastavovať predpeňovací stroj
  • Drviť materiál
  • Vykladať kamióny so surovinou
  • Pracovať na 8-hodinovej zmene od 6.00-14.30 hod.
  • Budete čistiť a udržovať predpeňovací stroj v dobrom stave
  • Budete zodpovední za kontrolu kvality predpeňovaných výrobkov

Typický deň na pozícii Predpeňovač zahŕňa nastavenie stroja, kontrolu kvality výrobkov a vykladanie surovín z kamiónov.

Pracovná doba typická pre pozíciu Predpeňovač je 8-hodinová zmena od 6.00-14.30 hod.

  • Zabezpečujeme ti dopravu firemnými autobusmi zo smerov Nové Zámky, Zemné, Dunajská Streda a Trstice, takže sa nemusíš starať o cestovanie do práce.
  • Ak budeš potrebovať ubytovanie, máš možnosť bývať na našom firemnom ubytovacom zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Platný preukaz na VZV
  • Stredné odborné vzdelanie v technickom obore
  • zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť JASPLASTIK - SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výliskov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Štalmachová
Tel.: 031 788 46 33
E-mail: poslať životopis
ID: 4830353  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac