Inšpektor kvality- práca na 2 zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola funkcií kvality systémov, ktoré sú aplikované.
• V prípade zistenia nezhodných dielov je oprávnený zastaviť výrobnú linku .
• Poskytovanie podpory oddeleniam logistiky, výroby.
• Validácia 1.OK kusu.
• Riadenie okamžitých nápravných akcií v prípade nezhodných kusov.
• Práca je vykonávaná v prevažnej miere v priestoroch lisovne.
• Vykonávať produktový audit.
• V prípade potreby vykonávať vstupnú kontrolu.
• Dohľad nad triedením a opravou materiálu.
• Rozhodovanie o zhodných a nezhodných výrobkoch – rozhodnutie o vyradení dielov.
• Uvoľnenie výroby pri neplánovaných zastaveniach .
• Prevádzať merania so štandardnými meracími zariadeniami.
• Odovzdávať vzorky do meracieho laboratória na kontrolu, prípadné meranie vzoriek na
CMM zariadení.
• Podieľať sa na riešení problémov kvality.
• Sledovať a hlásiť efektívnosť nápravných opatrení.
• Dohliadať na včasné vyhotovenie dokumentácie a reportov z kontrol produktov.
• Preberanie zmeny.
• Overenie platnosti a aktuálnosti dokumentácie.
• Návrh zlepšenia procesu.
• Spisovanie nezhodných komponentov

  • bonusy: výkonnostný, dochádzkový
  • v prípade poobedných zmien extra príplatok za poobednú zmenu
  • strava len za 1,40 €
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • dobrá dostupnosť (iba 5 min peši z vlakovej a autobusovej stanice)
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • firemné akcie
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
  • tréningové centrum

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kvality

Počet rokov praxe

1

  • ukončené stredoškolské vzdelanie
  • znalosť MS Office
  • prax na pozícii alebo vo výrobe min. 1 rok
  • znalosť VDA 6.5

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 160 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Solivarská, Prešov-Solivar
Termín nástupu
1.6.2024
1 000 EUR/mesiacmzda sa odvíja od skúseností a seniority vybraného kandidáta
Solivarská, Prešov-Solivar, Slovensko
ID: 4831038  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac