Hľadáme
nového
kolegu

Sanitárka (Sereď)

Miesto práce
Sídlisko Prúdy, Sereď
Mzda
5,6 EUR/hod.
Termín nástupu
Dohodou
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sanitárku do našej novej lekárne Vesnala v OC Prúdy, ktorá sa bude čoskoro otvárať.
Prevádzka sa upratuje mimo otváracích hodín lekárne, ktoré sú 9:00-20:00 každý deň vrátane víkendu.
Upratovanie je odhadované na cca a 2-3hod v pracovné dni a počas víkendu na 1hod.
Práca je na čiastočný úväzok s možnosťou prejsť na TPP po určitej dobe. Po zväčšení úväzku pribudnú ďalšie pracovné úkony, preto je potrebná aj pokročilá znalosť práce s PC.
Výhodou je skúsenosť s upratovaním v lekárni alebo zdravotníckom zariadení a najmä zmysel pre čistotu a poriadok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vesnala je progresívna sieť lekární, kde ľudským a inovatívnym prístupom vytvárame z návštevy príjemný zážitok. Našich zamestnancov berieme pre misiu ako kľúčových. Sú pre nás odborníkmi, a preto im dávame dôveru a voľnosť pri každodennej práci a expedícii.

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Kolejáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4831494  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,6 EUR/hod.