Production engineering specialist - testovacie zariadenia

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacMzda bude stanovená v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného absolventa/vyštudovaného elektrotechnického inžiniera na pozíciu Production engineering specialist.

Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

  • spolupráca pri zavádzaní nových výrobkov do výrobného procesu
  • komplexný návrh testovacích zariadení na základe špecifikácií
  • príprava aplikácií v Labview pre testovacie zariadení
  • implementácia a správa Traceability systému
  • príprava dokumentácie k vyrábaným zariadeniam
  • zavádzanie nových zariadení do výrobného procesu
  • analýza a zvyšovanie efektivity výrobného procesu

Budeš pracovať v tíme plnom mladých a šikovných ľudí na projektoch z oblasti najmodernejšej LED technológie.

Denne budeš pracovať na zlepšení výrobných procesov.

Pracovná doba je typicky 8 hodín denne s možnosťou flexibilného prispôsobenia sa potrebám projektov.

- Pracovať budeš v mladom, dynamickom kolektíve, kde sa neustále rozvíjate a inovujete.

- Získaj skúsenosti ako procesný inžinier vo výrobnej firme.

- U nás panuje skvelá klíma na pracovisku a nízka fluktuácia členov tímu, takže sa budeš cítiť ako doma.

- Využi možnosť občasného home office a prispôsob si svoj pracovný čas potrebám tvojho života.

- Ak ovládaš angličtinu, môžeš ju využiť v praxi a zdokonaliť sa v nej ešte viac.

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
LabVIEW - Mierne pokročilý
Microsoft SQL Server - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- prax v oblasti elektrotech. výroby výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ANJ - pokročilý

samostatnosť, flexibilita

praktické skúsenosti s programovaním v Labview

praktické skúsenosti s databázami - MS SQL

schopnosť čítania technickej dokumentácie

prax v oblasti procesného inžinierstva aspoň 1 rok - vítané

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v rámci výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyardeurope.eu, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke https://www.leyardeurope.eu/en/case-studies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Dominika Karpinská
E-mail: poslať životopis
ID: 4830764  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac