Materiálový plánovač s talianskym jazykom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac- výsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dorozumieš sa po taliansky? Máš skúsenosti s materiálovým plánovaním? Neváhaj a pošli nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať!

- plánovanie a objednávanie komponentov od dodávateľov,
- spolupráca s plánovačmi výroby a montáže ohľadom termínov dodávok,
- riadenie toku materiálu do výroby pre obrábacie a montážne linky,
- sledovanie dodávky od objednania cez potvrdenie, transport a dodanie,
- archivácia a systemizácia dodacích listov a objednávok.

- ročný bonus (13. plat),
- každoročné navyšovanie miezd,
- flexibilný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 8:00 do 14:00
- možnosť home - office,
- odmena za odporúčanie kandidáta až do výšky 2000€
- bezplatné jazykové vzdelávacie kurzy,
- príspevok na rekreáciu pre celú rodinu,
- firemné akcie, výlety aj s rodinou, športové a relaxačné (wellness) aktivity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- taliansky jazyk na komunikačnej úrovni.

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Škvrndová
Tel.: +421911081932
E-mail: poslať životopis