Chyžná

OMNITRADE, a.s.

Miesto práce
Hotel Boboty, Terchová-Vrátna
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
750 EUR/mesiacMzda 750,-€ základná mzda + zákonné príplatky za prácu cez víkend, sviatky, nadčas. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie a čistenie hotelových izieb a priestorov
- čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení a priestorov
- dopĺňanie hygienických potrieb a prípravkov
- vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
- vykonávanie ostatných bežných upratovacích a pomocných prác

- stabilné postavenie spoločnosti
- skipass
- zamestnanecká strava

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám Vaše životopisy. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a samostatnosť
- zmysel pre poriadok a čistotu
- flexibilnosť a ochota pracovať

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá prevádzkuje lyžiarske stredisko, ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832123  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac