Farmaceutka / Farmaceut - Dolný Kubín 6/8/11h zmeny

RAVEKO s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMesačné odmeny, vernostný bonus, 13. plat. Výška platu je závislá aj od Vašich skúseností a šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo všetko budeš robiť:
- Pozorne vypočuješ pacienta a podáš mu dobrú radu.
- Vydanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne zákazníkovi bude pre teba rutina.
- Poskytneš poradenstvo ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
- Vyriešiš ostatné úlohy, ktoré sú nevyhnutné pre plynulý chod lekárne.

- Práca buď na 8h úväzok alebo 11h zmeny (pracovná doba cez týždeň 7:30 -19:00, so-ne: 8:00 - 12:00).
- Za dobrú prácu ťa odmeníme mesačnými odmenami, 13. platom.
- Tvoje dobré nápady na zlepšenie procesov radi uvítame a po ich aplikovaní oceníme.
- Nakúpiš si u nás za veľkoobchodné ceny.
- Máme čisté nové pracovné priestory, aby si sa v práci cítil príjemne.
- Zabezpečíme ti pracovné oblečenie a obuv.
- Preplatíme ti členský poplatok do Slovenskej lekárnickej komory.
- Radi ťa podporíme v ďalšom vzdelávaní, aby si mohol neustále profesionálne rásť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie: farmaceutická fakulta, odbor farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- máš rád svoje poslanie farmaceuta a rád pomáhaš pacientom
- chceš čestne reprezentovať seba a našu lekáreň
- dokážeš vypočuť pacienta a podať mu dobrú radu
- si šikovný a spoľahlivý
- máš pozitívne myslenie a vieš rozveseliť pacienta i kolegov :-)
- rád pracuješ tímovo, ale keď treba vieš prevziať zodpovednosť a samostatne vyriešiť situáciu

Zabehnutá, pacientami obľúbená a dobre hodnotená, moderná lekáreň na sídlisku Bysterec v Obchodnom dome Kocka.
Našim cieľom je, aby si každý pacient od nás odniesol príjemný pocit, dobrú radu, cenovo dostupné lieky tak, aby sme sa stali lekárňou s najspokojnejšími pacientmi v Dolnom Kubíne.
Zároveň je naším cieľom, aby aj naši zamestnanci boli hrdí na to, kde pracujú vďaka spokojným pacientom, benefitom a pracovnému prostrediu.
Navštívte naše webové stránky: www.apluslekaren.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslav Kováčik
Tel.: +421908237666
E-mail: poslať životopis
ID: 4830839  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac