Можливість для людей з України

Sestra/Praktická sestra - Asistent/ Ošetrovateľ

Seniorcentrum Staré Mesto

Miesto práce
Podjavorinskej, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 360 EUR/mesiac+ odmeny a priebežné zvyšovanie platu, aj za odpracované roky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 - komplexná ošetrovateľská starostlivosť o prijímateľov sociálnych  služieb,

-  meranie a zaznamenávanie fyziologických  funkcií,

-  spolupráca s lekármi, príprava  liekov,

-  odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia,

-  vedenie potrebných evidencií,

-  spolupráca pri prijímaní, prepustení a hospitalizácii klientov,

-  sledovanie fyzického a duševného stavu klientov a iné.

-  práca u  100% seriózneho zamestnávateľa, podpora zo strany vedenia,

-  1 týždeň dovolenky naviac,

-  skrátený pracovný čas,

-  stravovanie vo vlastnej jedálni iba za 0,80 € za obed

-  podpora ďalšieho vzdelávania zamestnancov,

-  príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),

-  odmeny a jubilejné odmeny,

-  príspevok na rekreáciu,

-  možnosť príplatku za cestu do práce,

-  možnosť využitia fyzioterapie u zamestnávateľa.

Práca vhodná ja pre dôchodcu a absolventa. Je to práca na 7,5 hodín + 0,5 hod. prestávka, na jednu zmenu v pracovné dni.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke odbory

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, tímový hráč, empatia, ľudskosť, samostatnosť.

Seniorcentrum Staré Mesto je rozpočtovou organizáciou mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Zabezpečuje prevádzku zariadení sociálnych služieb: zariadenie pre seniorov, zariadenie opatrovateľskej služby a domácu opatrovateľskú službu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4830660  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 360 EUR/mesiac