Reagujte bez životopisu

Stavbyvedúci junior – pozemné/dopravné stavby

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo budete na tejto pozícii vykonávať:

· sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu

· riadenie prác subdodávateľov

· kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov

· súčinnosť s investorom pri výstavbe projektu

· riadenie stavebných technikov a ďalších pracovníkov na stavbe

· vypracovávanie súpisov vykonaných prác

· sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu

· dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov

Pozícia je vhodná pre absolventov. Všetko potrebné vás naučíme, dôležitý je pozitívny prístup, pracovitosť a ochota učiť sa novému.
Pozíciu obsadzujeme pre projekty pozemných i dopravných stavieb.

Vaše predpoklady pre túto pozíciu:

· VŠ vzdelanie stavebného smeru

· odborná prax na podobnej pozícii výhodou

· znalosť MS Office

· zodpovedný a samostatný prístup

· komunikačné schopnosti

Pridajte sa k našim profesionálom! S nami dokážete viac!

pozícia stabilnej stavebnej spoločnosti zabezpečuje istotu práce a výplaty mzdy v stanovenom termíne
vašej práce si vážime – za poctivú prácu vám prináleží poctivé finančné ohodnotenie
nad rámec výplatnej pásky u nás dostanete: príspevok na stravu, príspevok na dôchodkové poistenie, príspevok na rekreáciu
v prípade potreby sa spolupodieľame na nákladoch za vaše ubytovanie
sme spoločensky zodpovedná spoločnosť – chránime životné prostredie, podporujeme mladé talenty, sme aktívni v dobročinných projektoch
pracujeme na prestížnych stavebných projektoch – buďte ich súčasťou!
priateľskú atmosféru budujeme mimo práce taktiež na firemných akciách: športové hry, večierky, dobrovoľnícke akcie
vaša profesionalita je kľúčom k nášmu úspechu – pravidelné školenia a možnosť sebarealizácie sú u nás samozrejmosťou

Ak by sa vám páčilo pracovať na tejto pozícii, budeme radi, keď nám pošlete životopis alebo zavoláte. Budeme sa tešiť na spoluprácu.

Miesto pracoviska: Praha / Česká Republika

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce převážně z domova
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je spoločnosť s dlhoročnou a úspešnou históriou vo všetkých odboroch stavebníctva, za ktorou stojí predovšetkým práca našich ľudí. Medzi naše kľúčové odbory pôsobnosti patrí dopravné stavby, podzemné stavby, občianske stavby, vodohospodárske stavby, rovnako ako projekty pre priemysel a ekologické stavby, na verejné a súkromné investície.

Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Purnochová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4830537  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc