Logo Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Účtovník

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Satinského, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr za materiál a služby, sledovanie a párovanie faktúr so schválenými objednávkami a sledovanie plnenia dodávateľských zmluvných vzťahov

- spracovanie podkladov a vystavenie odberateľských faktúr za poskytnuté služby pre slovenských aj zahraničných odberateľov;

- spracovanie DP DPH a súhrnných výkazov

- spracovanie podkladov a zaúčtovanie interných účtovných dokladov, rozúčtovanie vnútropodnikových výnosov a nákladov podľa interných smerníc a spolupráca s oddelením controllingu

- spolupráca na tvorbe a aktualizácií smerníc spoločnosti podľa legislatívnych a operatívnych zmien

- komunikácia s obchodnými partnermi, s audítorskou spoločnosťou

Široká ponuka zamestnaneckých benefitov na základe platnej Kolektívnej zmluvy. Dovolenka nad rámec Zákonníka práce, príspevok zamestnávateľa na DDS, Multisport karty a iné.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • znalosť platnej legislatívy v oblasti účtovníctva a daňovníctva v rozsahu náplne práce
  • schopnosť prijímať zodpovednosť za kvalitu práce
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • samostatné analyzovanie a rozhodovanie pri riešení problémov
  • znalosť SPIN2 výhodou

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4037531  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac