Можливість для людей з України
Logo ZÁCHRANNÁ SLUŽBA - Event Medical Solutions, s. r. o.

Zdravotnícky asistent - praktická sestra

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA - Event Medical Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 410 - 1 750 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medicínske a vzdelávacie centrum v Bratislave hľadá do svojho tímu posilu v podobe zdravotníckeho asistenta/praktickej sestry na plný úväzok (TPP), prípadne skrátený úväzok (aspoň 0,5).

Sme firma pôsobiaca v oblasti zdravotníctva aj vzdelávania a zaučíme Ťa do organizácie práce aj poskytovania zdravotnej starostlivosti. Do nášho kolektívu hľadáme človeka s chuťou učiť sa a stať sa súčasťou rozrastajúcej sa spoločnosti. Ako zdr. asistent/asistentka budeš zabezpečovať zdravotnícku prvú pomoc počas kultúrnych, športových alebo spoločenských podujatí spolu so záchranármi a lekármi našej organizácie. Rovnako môžeš spolupracovať aj pri zabezpečovaní chodu ambulancie preventívneho lekárstva. Tvoje bežné dni budú prevažne pozostávať z nasledujúceho:

• prípravy zdravotníckeho materiálu a zásahovej techniky
• kontrola a dopĺňanie spotrebného zdr. materiálu v sanitkách
• zabezpečovanie zdravotníckej prvej pomoci počas hromadných podujatí
• príprava základných administratívnych podkladov potrebných pre zdravotnú starostlivosť
• zabezpečovanie základných preventívnych lekárskych prehliadok v spolupráci s lekármi
• day-to-day pomoc s operatívou (odniesť, vybaviť a pod.)
• ďalšie úlohy vyplývajúce z povahy danej pozície.

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA:

• odborná spôsobilosť na výkon zdravotníckeho povolania• bezúhonnosť
• chuť učiť sa nové veci a byť aktívnou a spoľahlivou súčasťou medicínskej spoločnosti
• prívetivosť a schopnosť riešiť problémy• komunikatívnosť (písmom aj rečou) na vysokej úrovni
• vodičské oprávnenie sk. B (aktívny vodič) - firemné auto máš k dispozícii
• Microsoft Office (Word, Excel) – základy
• Google – základy

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa SŠ, príp. absolventa VŠ v zdravotníckom študijnom odbore ošetrovateľstvo alebo urgentná zdravotná starostlivosť.

​• stabilita spoločnosti na celoslovenskom trhu, moderný a príjemný pracovný priestor
​• nadštandardná lekárska prehliadka 2x ročne
​• príspevok na svadbu aj na vzdelávanie
​• bezplatný systém interného vzdelávania zdravotníkov (sústavne vzdelávanie za kredity)
​• zákonný príspevok na stravu
​• zabezpečenie zmluvného všeobecného lekára s ročným balíkom starostlivosti
​• možnosť individuálneho nastavenia pracovnej doby
​• možnosť angažovať sa na rôznych projektoch organizácie​

Budeme radi, ak k svojmu životopisu pripojíš aj motivačný list, v ktorom nám priblížiš, prečo by si sa práve Ty hodil/hodila do nášho tímu :)

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú ku dňu ukončenia výberového konania všetky predpoklady na výkon činností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníky asistent / praktická sestra alebo ošetrovateľstvo, urgentná zdravotná starostlivosť

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Hľadáme človeka, ktorý sa nezľakne novej situácie, ale berie ju ako výzvu. Predstavujeme si Ťa ako zodpovedného a precízneho človeka, ktorý dokáže pracovať samostatne, dokáže komunikovať, a to nielen v tíme, ale aj s pacientom. Ceníme si otvorenosť, iniciatívnosť a proaktivitu. Najviac zo všetkého však hľadáme niekoho, s kým si sadneme :)​

Spoločnosť na základe Rozhodnutia MZ SR prevádzkuje zdravotnícke zariadenie ambulantnej zdravotnej starostlivosti a na základe Rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva hlavného mesta SR Bratislavy prevádzkuje diagnostické pracoviská vrátane výjazdovej činnosti týchto pracovísk. Spoločnosť na území SR zabezpečuje komplexný Medical & Safety Management počas kultúrnych, spoločenských, ale aj športových podujatí.

Organizácia je stabilným partnerom štátnych inštitúcií ako aj dodávateľom služieb pre množstvo súkromných spoločností na území krajiny v oblasti prevencie, vzdelávania a starostlivosti o zdravie či bezpečnosť.
Pred nedávnom sme otvorili prevádzku Solem clinic - centrum zdravia. Naše zdravotnícke zariadenie v oblasti všeobecného lekárstva je viac ako len medicínskym centrom v Ružinove. Je to miesto, kde sa stretávajú chuť pomáhať, skúsenosti s liečbou a ochota vypočuť klienta. www.solem.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bianka Adámková
E-mail: poslať životopis
ID: 4831155  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 410 EUR/mesiac